Jesienne smakowisko odbyło się w dniu 12 listopada w Pałacu w Paszkówce. Gotowało 8 zespołów, każdy z nas przygotowywał przystawkę, danie główne ( miało być jednogarnkowe ) oraz deser. Moje menu było nieskomplikowane, ale ponoć smakowite.Czytaj dalej
Kategoria: Eventy
I Festiwal Rosołu – relacja
Tak, tak udało mi się tam być. Impreza reklamowana na FB przez różne osoby i nigdzie ani słowa, że wstęp za zaproszeniami (których nikt nie sprawdzał), ale dzięki Organizatorom udało nam się dostać. Zamek wCzytaj dalej
