Kraków Restaurant Week

Już w dniach 23-31 października, w Krakowie odbędzie się KRAKÓW RESTAURANT WEEK. W największym i najważniejszym restauracyjnym święcie, weźmie udział 18 restauracji. Jesienna edycja festiwalu inspirowana jest tradycyjną kuchnią oraz lokalnymi smakami i składnikami, z których Małopolska słynie.
kraków restaurant week
 

Misją Festiwalu jest wspieranie rozwoju oraz promocja krakowskiej sceny restauracyjnej poprzez cykliczne, konsekwentne przybliżanie jej Gościom. KRAKÓW RESTAURANT WEEK już wpisuje się na listę najważniejszych wydarzeń kulinarnych naszego miasta. Podczas tej edycji lista zaproszonych Restauracji została rozszerzona. Na Gości czekać będą zarówno te Restauracje, które w pierwszej edycji otrzymały najwyższe oceny w ich oczach, jak i nowe miejsca, które w coraz większej liczbie zabiegają o możliwość zaprezentowania swojego autorskiego trzydaniowego doświadczenia za 39 zł (przystawka, danie główne, deser) podczas festiwalu. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarezerwować wymarzony stolik na stronie TU
 
Tradycje krakowskiej gastronomii mają wiele ciekawych korzeni – tym bardziej ciekawić będą autorskie interpretacje lokalności przez krakowskich szefów kuchni. 
Festiwal najlepszych Restauracji RESTAURANT WEEK odbywa się od 2014 roku, w Krakowie to jego druga edycja. Uczestniczą w niej starannie wybrane, najlepsze i najbardziej autorskie Restauracje z naszego miasta. To święto rosnącego poziomu lokalnej sceny restauracyjnej oraz niepowtarzalna okazja na poznanie wyróżniających się Restauracji w ich festiwalowym, popisowym wydaniu.
 
Restauracje Uczestniczące w KRAKÓW RESTAURANT WEEK to:
 
Alpino / Barka / Biała Róża / Bon Appetit / Corleone / Dystrykt One PURO Hotel / EDO Fusion Japanese Restaurant / Winiarnia – Restauracja Klimaty Południa / Moo Moo Steak & Burger Club / Musso Sushi / NINE kitchen / Papryczki 5 / Scandale Royal / Trattoria Soprano / TAO by Zen – Teppanyaki & More / Trufla / Włoska / Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant
 
Do zobaczenia przy stole!
 
Informacje i rezerwacja stolików: www.restaurantweek.pl
 
 
 
 
 
Ja się wybieram a Wy ?