Pomysł na udany weekend – Wysowa Zdrój

Pomysł na udany weekend – Wysowa Zdrój

 

Wysowa zdroj

 

Pomysł na udany weekend – Wysowa Zdrój

 

Minęły już 2 tygodnie od  naszego babskiego wyjazdu do Wysowej Zdroju.

Wysowa zdrój to miejscowość w Beskidzie Niskim, znana przynajmniej mi przede wszystkim ze święta Rydza w którym miałam zaszczyt brać udział kilka lat temu.

A dlaczego rydze, bo lasy są nimi wręcz wypełnione. Naprawdę dawno nie widziałam tylu grzybów ( różnych ) i w tym ukochanych rydzów. Co jeszcze mnie zaskoczyło, to to że grzyby w lesie rosły sobie w spokoju, nie były poprzewracane, kopane. Co tak  często zdaża się w naszych lokalnych lasach. Spacer więc przez las był cudowny z aparatem w jednej ręce, a w drugiej z koszykiem i nożykiem do grzybów.

Jak spędziłyśmy czas

Jak spędziłyśmy czas, bardzo spokojnie, odpoczywając i spacerując po parku Zdrojowym. Nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie zwiedziły kilku miejsc kulinarnie. Zjadłyśmy pizzę z rydzami, zjadłyśmy zurek, a na duży obiad wybrałyśmy się do Starego Domu Zdrojowego, wam to miejsce też polecamy – a obiad opisałam w poście na Instagramie i fb,więc zapraszam.

Przez te trzy dni mieszkałyśmy w jednym z trzech domków w Love Wysove. Domki są nowiuteńkie, wyposażone we wszystko co tylko w czasie pobytu może się przydać, aby poczuć się jak w domu. Naprawdę, aż byłyśmy zdziwione że można tak o wszystkim pomyśleć. Mała kawiarka, kawa, herbata oraz w pełni wyposażona kuchnia. Człowiek czuje się zaopiekowany tak po prostu. Na dole znajduje się kanapa a przed nią tv które podczas oglądania się podświetla kolorami, co nas zaskoczyło :)

 

Love Wysove

A na piętrze znajduje się duże wygodne łóżko oraz dwa fotele do spania również wygodne. Oraz tak modna ostatnio siatka do skakania, leżenia. Spróbowałam ;) było fajnie ! Najbardziej zainteresowana była Molly, ale wrodzony instynkt nie pozwolił jej na test, na całe szczęście.

Powiem Wam tak, fajnie że są w telefonie zdjęcia, wspomnienia w głowie .. bo szczerze w każdej chwili bym tam wróciła.

 

To był cudowny relaksujący weekend ! Wyjeżdżając uzgodniłyśmy, że musimy to powtórzyć !

 

#wspolpracabarterowa