Mojito bezalkoholowe w sam raz do pracy

Mojito bezalkoholowe jest pyszne, każdy kto go raz spróbował sądzę, że pokochał, za to w pracy, gdy gorące są dni jest w sam raz :)

Mojito bezalkoholowe

  • Limonka 1 szt
  • Listki mięty kilka szt
  • Cukier brązowy ok. 1 łyżeczki
  • Lód kilka kostek
  • Woda gazowana lub nie jak kto woli

 

Mojito bezalkoholowe,

Ja zrobiłam to tak dzień wcześniej przygotowałam sobie małe pudełeczko a w nim listki mięty zerwane wprost z ogródka, na to położona umyta, wyparzona i pokrojona na ćwiartki limonka, to wszystko zasypane brązowym cukrem, pudełeczko zamknęłam na noc w lodówce.

 

mojito bezalkoholowe
mojito bezalkoholowe

 

Następnego dnia rano wyjęłam pudełeczko i pojechałam do pracy. A tam wzięłam dzbanek na wodę, przełożyłam do niego zawartość pudełeczka, lekko rozgniatając limonkę, dodałam kilka kostek lodu, potem uzupełniłam wodą i gotowe. Cały dzień tak popijałam, było pyszne !

9 myśli na temat “Mojito bezalkoholowe w sam raz do pracy

  1. Robiłam sporo w czasie upałów na początku lipca, teraz limonki zastępuję sokiem jabłkowym. Pyszne i orzeźwiające, potwierdzam :)

  2. Uwielbiam virgin mojito. Jest tak jak piszesz świetne na gorące dni, ale ja nie wpadłam na to, że można je w taki sposób zabrać do pracy. Świetny pomysł. Od jutra będę sączyć virgin mojito w pracy z wielkim smakiem :-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.