Przemek dla Bartka – warsztaty kulinarne Kraków

Dzisiaj krótko Przemek Błaszczyk poprowadzi niezwykłe warsztaty z których dochód zostanie przekazany na rehabilitację Bartka Płócienniaka ze Studia Twój Kucharz. 

 

jesien

Kopiuję tu to co znajdziecie na FB w opisie wydarzenia :

bartek

Postanowiliśmy zewrzeć szyki przyjaciół i znajomych i pomóc Bartkowi Płócienniakowi w powrocie do zdrowia. Bartek jest niezwykłą osobą w świecie kulinarnym, jedną z tych, które realizują swoje marzenia pomimo wszystko. Twórca studia kulinarnego Twój Kucharz, pionier w promocji produktów regionalnych i organizowaniu warszatów kulinarnych w Krakowie, jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, który nigdy nie odmawia pomocy. Nasza akcja ma na celu przekazanie wszystkich zebranych pieniędzy na dalszą rehabilitację Bartka. Wspiera nas studio kulinarne Twój Kucharz.

Po warsztatach, o g. 21, zapraszamy wszsytkich na nieformalne spotkanie przy winie i przekąskach z produktów regionalnych. Będzie aukcja wyjątkowych win. Spotkanie poprowadzi Kuba Janicki, współpracownik magazynów KUKBUK i Magazyn WINO, miłośnik szeroko pojętych win niekonwencjonalnych.

Opłat za warsztaty można dokonywać codziennie w godzinach działania Studia kulinarnego Twój Kucharz lub przelewem na konto bankowe (pełna przedpłata). Wszystkie pozyskane tego wieczoru środki zostaną przeznaczone na postawienie Bartka Płócienniaka na nogi, czyli jego rehabilitację.

 

PRZYBYWAJCIE !!