Śniadanie w Krakowie – Kazimierz – Restauracja Ziemiańska

Śniadanie w Krakowie – ciągle ktoś pyta, gdzie iść ? My dostaliśmy zaproszenie do Restauracji Ziemiańskiej poszliśmy ze znajomymi blogerami. Wybraliśmy w niedzielny poranek w godzinach porannych jak na śniadanie przystało. Przywitał nas bardzo fajny jesienny ogródek i tam też wybraliśmy stolik. Usiedliśmy po chwili pojawiła się pani Kelnerka i przedstawiłam nam dwie propozycje śniadanie. 

Śniadanie polskie 

polskie

lub 

Śniadanie angielskie 

angielskie

 

Śniadania były bardzo smaczne ! 

Cena śniadania to 16 zł / porcja 

 

11 myśli na temat “Śniadanie w Krakowie – Kazimierz – Restauracja Ziemiańska

  1. Tam wszystko jest pyszne :) Śniadania, obiady, desery <3 uważam Ziemiańską za jedną z najlepszych restauracji w Krakowie. Z czystym sumieniem gorąco polecam :)

  2. Restauracje Ziemiańską odwiedzałem dosyć często. Wybaczcie, ale odgrzewane w mikrofali ziemniaki, mrożone pierogi (poznałem to po smaku ciasta i jego konsystencji). Polędwica wysmażona na podeszwę. Niby zmienili kartę, ale czy jedzenie będzie lepsze? No nie wiem.

  3. Łukaszu, ja jadłam tylko śniadanie i uwierz mi naprawdę było smaczne :) pozdrawiam !

  4. wygląda smacznie i treściwie ;) Do mięsa jak i do warzyw sięgam często po sosy i dressingi Develey. Polecam zwłaszcza dressing ziołowy i jogurtowy oraz sos czosnkowy, tzatziki i salsa mexicana! Smacznego, pozdrawiam :)

  5. Jestem fanką śniadania angielskiego. Tak wiem, syte i nieco kaloryczne, ale przecież czasem można zgrzeszyć dla odrobiny przyjemności:) To w Ziemiańskiej nie odbiega w smaku od tych serwowanych w Wielkiej Brytanii. Polecam:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.