Akcja jest .. pomożecie ??

Akcja jest taka, że p. Urszula Smok prowadząca fundację Podaruj życie,organizuje aukcję ” Torebka i krawat naszpikowany dobrem„, jako że media nie chcą o akcji opowiedzieć, bo nikt z wymienionych przez stacje „celebrytów ” nie firmuje tej akcji charytatywnej swoją twarzą, postanowiłam pomóc tak jak potrafię czyli napisać o akcji na blogu.

smok

Kilka słów wprost ze strony akcji :Nieprzypadkowo poprosiliśmy Panie o przekazanie torebki ponieważ jest to cenny przedmiot dla każdej kobiety, towarzyszący jej w różnych sytuacjach. Torebkę można wypełnić różnymi przedmiotami, w tym przypadku zostanie wypełniona dobrem. Krawat natomiast jest ponadczasowym atrybutem każdego mężczyzny – symbolem elegancji i ekstrawagancji.Do znanych i szanowanych osób publicznych zwróciliśmy się z prośbą o przekazanie torebek i krawatów, z którymi wiąże się jakaś osobista historia. Każdy z licytowanych przedmiotów to osobiste pamiątki Darczyńców, pochodzące z różnych stron świata i mające swoje ciekawe historie. W tym roku torebki i krawaty naszpikowane dobrem zostały przekazane przez:
Danutę Wałęsę,

Ewę Cygan,

Urszulę Grabowską,

Małgorzatę Kalicińską,

Annę Korcz,

Annę Radwan,

Katarzynę Skrzynecką,

Grażynę Torbicką,

Katarzynę Zielińską,

Jacka Cygana,

Janusza Gajosa,

Władysława Kosiniaka Kamysza – Ministra Pracy i Polityki Społecznej,

Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa,

Franciszka Smudę,

Jerzego Stuhra,

Jerzego Trelę.

Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Sądzę, że informując ludzi dobrej woli na naszych blogach możemy też pomóc, więc jeśli macie ochotę przyłączcie się i wstawcie info na blogu, na FB. Pomożecie ????ps. cały ten wpis /akcja jest moją reakcją na informacje na jednym z profili na FB i nie jest przez nikogo sponsorowana itp.