Anna Starmach – Pyszne 25 – recenzja

Anna Starmach znana jest szerszej publiczności jako jurorka programu Master Chef gdzie wraz z Magdą Gessler i Michelem Moran, ocenia poczynania uczestników.

Tym razem możemy ją poznać przez pokazywane przez nią przepisy w książce Pyszne 25. Książka jest nawiązanie do programu TV, który gości na antenie TVN Style.

 

anna starmach

 

Pyszne 25 to książka która ma pokazać że za 25 zł w ciągu 25 minut  zrobimy fajne, dobre danie. W książce znajduje się 70 prostych przepisów.

Książka jest mądrze podzielona na danie słone, słodkie, jest też niezbędnik czyli kulinarne triki. Przepisy są proste, szybkie w przygotowaniu, w sam raz dla osób które cierpią na chroniczny brak czasu, lub nie lubią w kuchni przebywać za długo .. ale lubią dobrze i smacznie zjeść.

anna starmach

Znajdziemy tu między innymi przepisy na :

  1. kawałki kurczaka panierowana w płatkach kukurydzianych
  2. domowe frytki
  3. małe szarlotki sypane
  4. kokosanki

Są to przepisy znane i przez wszystkich lubiane.

Książka jest ładnie wydana, ma całkiem fajne zdjęcia, zrobiono pod dane przepisy. Fajne pomysły znajdziemy też w niezbędniku, gdzie autorka dzieli się z nami różnymi poradami.

Sądzę, że książka może być fajnym prezentem dla osoby, która dopiero zaczyna swoją kulinarną podróż.

 

Pyszne 25

Anna Starmach

cena 34,90

stron 167

 

Książkę do recenzji dostałam od wydawnictwa ZNAK

znak

3 myśli na temat “Anna Starmach – Pyszne 25 – recenzja

  1. Jestem podobnego zdania, że jest to książka dla początkujących. Przepisy w jej programie są bardzo popularne i tak proste, że mówienie, że to są czyjeś przpisy, to lekka przesada…

Możliwość komentowania jest wyłączona.