Bar Orientalny Phuong Dong Lea Kraków

Bar Orientalny Phoung Dong mieści się w Krakowie przy ulicy Lea. Lubie niektóre polskie bary z chińskim jedzeniem. Ten bar został przez nas wybrany ponieważ był jednym z wyróżnionych w rankingu w  Top Takeaway – Najlepsze Restauracje organizowanym przez portal PizzaPortal.pl.

A jak to wyglądało już Wam opiszę. 

Wchodzimy na www.PizzaPortal.pl. wybieramy adres dostawy i pokazują się nam dostępne lokale, które będą w stanie zrealizować dostawę do nas. Wybieramy ten nas interesujący.

pizzaportal.pl

Wybieramy lokal, wybieramy menu dania które nas interesują, do niektórych za dopłatą możemy zmienić np sałatkę z kapusty na sałatkę z kiełkami za 3 zł. Ja nie zmieniałam nic. 

pizza1

Zamówiłam wraz ze znajomymi 3 dania główne czyli Kurczaka w kokosie, kurczaka słodko-kwaśnego i mojego ulubionego kurczaka gong-bao, do tego jedna przystawka czyli paluszki krabowe, oraz 5 zup dla mojej rodziny do zabrania do domu :)

pizza2

Zamówienie przebiegło sprawie, w ciągu kilku sekund dostałam na emaila potwierdzenie zamówienia. 

bar

Zamówione dania przyjechały do nas 30 minut przed czasem, co było miłym zaskoczeniem. 

Dania zostały przywiezione ciepłe i naprawdę smaczne. Moje danie jak na kurczaka gong bao przystało było lekko ostre, sałatka pyszna ( ach żeby mi ona taka w domu wychodziła ). 

Z jedzenia mam niestety tylko i wyłącznie jedno zdjęcie .. resztek po obiadowych :)), bo wszystko zniknęło w zastraszającym tempie :))

Duże prawdopodobieństwo jest, że jeśli będę miała zamawiać jedzenie z takiego baru to będzie właśnie ten bar, bo jedzenie było pyszne. 

jedzenie

Plusy : 

– łatwy wybór dań, 

– możliwa zmiana dodatków 

Minus:

– brak płatności gotówką, nawet najdrobniejszych kwot

 

 

Wpis powstał w ramach współpracy z PizzaPortal.pl