Bobby Burger w Krakowie i coś dla Ciebie :)

Bobby Burger to nowa marka burgerów, która już w najbliższą sobotę zawita do Krakowa. W Warszawie posiada 5 lokali, zaczynali od foodtrucka a teraz czas na Kraków.

Bobby Burger Kraków

Lokal w Krakowie będzie miejscem, gdzie oprócz dobrego jedzenia serwować będą klimatyczną muzykę klubową. Już w dniu otwarcia Bobby Burger zaprasza wszystkich na burgera przy rytmach, miksowanych przez DJ Sid Ponga. Nie zabraknie też artystycznego tła, które zapewni Nawer, krakowski designer i guru street-artu.

Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce w dniu 8 marca br., restauracja zaprasza wszystkich od godziny 18.00. Warto zapamiętać ten nowy adres na kulinarnej mapie Krakowa – ul. Pawia 34.

Motto Bobby Burgera to „Real food for Real People”. Marka stawia na składniki najwyższej jakości, pochodzące z ekologicznie czystych terenów, ale przede wszystkim na pozytywne emocje. Dlatego Bobby Burger aktywnie wspiera największe imprezy i festiwale (m.in.: Opener, Coke Live Festiwal). Jest też mecenasem takich inicjatyw jak: Kreuj, nie Psuj, czy Festiwal Filmowy w Kochanowskim. Firma działa również na rzecz podopiecznych Caritas Polska.

A teraz coś dla Ciebie !

Bobby hamburger

na hasło I Love Bobby – 30% na wybranego hamburgera w dniach 8-15.03.2014 !

 

A co będzie można zjeść ??

Restauracje Bobby Burger są zawsze otwarte do późnych godzin nocnych, tak samo będzie też w Krakowie. Punkt znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Galerii Krakowskiej, co stanowi dodatkowy atut dla wszystkich imprezowiczów, przemierzających nad ranem ulice w poszukiwaniu dobrego i niedrogiego jedzenia. Zestaw Burger Classic Combo (z frytkami) można zjeść już za 14 zł, a samego burgera za jedyne 10 zł. W menu znajdą się też „burgery miesiąca”, a także szeroki wybór napojów i regionalnych piw.