Churros w Barcelonie, gdzie je zjeść ?

Barcelona, gdzie zjeść dobre churros ? Tak, o tym będzie ten wpis, wpis który przywołuje na myśl od razu pyszne i słodko spędzone chwile w Barcelonie.

Churros w Barcelonie, gdzie je zjeść ?

 

churros-barcelona

W Barcelonie byliśmy kilka dni, na wyprawie której założeniem było powłóczyć się, odpocząć. Pogoda nam sprzyjała. Miejscówkę gdzie spaliśmy mieliśmy w samym centrum starego miasta w Barcelonie. Wszędzie blisko, więc wszędzie na nogach. Kilometrów pieszo zrobiliśmy naprawdę dużo. Jedliśmy w różnych miejscach, ale w jednym zakochaliśmy się naprawdę. Na całe szczęście dla naszej wagi ;) odkryliśmy je trzy dni przed wyjazdem. I w te trzy dni byliśmy tam dwa razy dziennie !! ( Tak, tak !!)

Miejsce malutkie czyli Churrería Laietana , jak większość w Barcelonie przy głównej drodze, niedaleko przejścia dla pieszych, sklepu z szynkami a trafiką z gazetami. Takie małe ukryte, otwiera się o 7 rano do 13 a potem od od 16:30 do 20:00.

churros-godziny-otwarcia

Można tu zjeść na bieżąco na naszych oczach robione churros. Czyli na prawdziwe hiszpańskie śniadanie można zjeść pyszne churros mocząc je w pysznej gęstej czekoladzie lub takie posypane cukrem pudrem. Poniżej znajdziecie ceny i jeszcze raz godziny otwarcia.

churros-barcelona-gdzie-zjesc

 

Taką porcję otrzymujemy za 2,45 Euro. Dodatkowo dostajemy mokre chusteczki do wytarcia rąk po skończonym jedzeniu.

 

churros-polecamy

 

 

Adres : Via Laietana 46; 08003 Barcelona

 

FB : strona

5 myśli na temat “Churros w Barcelonie, gdzie je zjeść ?

  1. Jadłam churros dokładnie w tym miejscu!
    Nie wiem czy akurat tutaj są najlepsze, bo nie udało mi się spróbować wszystkich w Barcelonie…, ale na pewno to dobre churros i czekolada.

  2. Byłam w Barcelonie dwa razy i ani razu nie jadłam churros, wstyd:)

  3. Marzy mi się podróż do Hiszpanii, również pod kątem kulinarnym. A churros bardzo chętnie bym spróbowała, choćby dziś :) Ale póki co pozdrawiam z Albanii :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.