Wspomnień czar – Klub kolacyjny Barilla, Kraków

Zapraszam do przeczytania relacji ze spotkania które odbyło się w Krakowie z marką Barilla.

Klub kolacyjny Barilla, Kraków

barilla krakow warsztaty

Klub kolacyjny Barilla brzmi enigmatycznie, prawda ? A okazało się być bardzo przyjemnym spotkaniem w towarzystwie ludzi lubiących dobrze zjeść i tych co o jedzeniu mogą rozmawiać godzinami. 

Klub kolacyjny Barilla odbył się w czwartek późnym wieczorem w przepięknym apartamencie przy ulicy Stradomskiej 15 w Krakowie, do którego dowiozła nas winda, windą do nieba prawda ?

( humory jak widać nam dopisywały ) 

Na kolacji pojawili się wybrani blogerzy oraz przedstawicielki Barilli w towarzystwie fotografa oraz najważniejszej osoby wieczoru czyli szefa kuchni nowej krakowskiej restauracji Fiorentina.

Czekały na nas warsztaty fotograficzne, gdzie wszyscy mogli spróbować swoich sił. 

barilla klub kolacyjny krakow

(na tym zdjęciu to samo danie i prawie to samo ustawienie co na zdjęciu pierwszym – co pokazuje, że na warsztatach się działo ) 

Czekały na nas pyszne przystawki – mnie rozłożył na łopatki krem z kalafiora z białą czekoladą i chipsami z topinamburu, oj genialne to było ! 

barilla krakow

A potem było pyszne menu a w nim krem kasztanowy z pancettą, rigatoni z sosem z pieczonych pomidorów z burattą. Na deser  przepyszny mus czekoladowy z borowikami, tonką, ziemią z czekolady i musem jagodowym. A do tego czerwone wino i czy czegoś więcej trzeba do szczęścia ? oj, nie ! 

barilla kolacja

Dziękujemy Barilli za zaproszenie, to był bardzo miło spędzony wieczór :) 

 

A dla Was mam taką wiadomość, że już niedługo odbędzie się Konkurs Barilla CUP w którym każdy może wziąć udział ! Informacje już niedługo.