Kuchnia dla biegaczy, siła z roślin – Książka na niedzielę

Zapraszam do przeczytania recenzji w cyklu Książka na niedzielę

Kuchnia dla biegaczy, siła z roślin to książka autorstwa Violetty Domaradzkiej, Roberta Zakrzewskiego i Damiana Parola.

kuchnia dla biegaczy

 

 

Książka ta trafiła w moje ręce całkiem niedawno, trochę szczerze krążyła po mojej pracy, bo chętnych do jej przeglądnięcia było kilka osób. 

Wreszcie książka trafiła do mnie i powiem Wam, że zachwyciły mnie na pierwszy rzut oka zdjęcia fajnie, nieidealne takie prawie wprost ze stołu. 

Jak pewnie część z Was wie, chciałabym schudnąć, zacząć biegać w latach szkolnych biegałam i dobrze mi to robiło, teraz biega moja córka .. a ja muszę się zabrać za siebie. Znalazłam w tej książce kilka fajnych porad, przepisów na fajne dania, bo czy te nazwy nie zachęcają do jedzenia ?

Kotlety z kaszy gryczanej i buraków, sałatka z pieczonym bakłażanem i granatem, marchewkowy zajzajer z czosnkiem i wiele innych, wszystkie zdrowe i pysznie wyglądające. Każde danie ma w sumie swoje zadanie, to rozgrzewa, to doda siły przed treningiem. W książce jest 140 przepisów. 

przepisy dla biegaczy

Oprócz przepisów w książce znajdziemy kilka rozdziałów takich jak – jak to się zaczęło ? Okiem dietetyka, dieta roślinna w praktyce, co Wy weganie jecie ? – wszystko w tych rozdziałach jest jasno i klarownie napisane – teraz tylko trzeba się przekonać i spróbować. 

Ja kilka przepisów mam już zaznaczonych i zaraz w nowym roku mam zamiar je przetestować. 

 

Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin

Violetta Domaradzka

Robert Zakrzewski

Damian Parol 

stron 240 

Wydawnictwo Publicat 

cena :34,90

 

Dziękuję wydawnictwu Publicat za dostarczenie książki. 

publicat

Jedna myśl na temat “Kuchnia dla biegaczy, siła z roślin – Książka na niedzielę

Możliwość komentowania jest wyłączona.