Love beer to warsztaty z piwem w roli głównej

love

I Love beer to warsztaty z piwem, które już jakiś czas temu odbyły się w Warszawie, a ja miałam przyjemność w nich uczestniczyć. Udało mi się pojechać na nie wraz z Kasią w związku z czym powłóczyłyśmy się we dwie przedpołudniem po Warszawie. 

Podróż po Warszawie rozpoczęłyśmy od sklepu Tiger, do którego ja chciałam zaglądnąć a Kasia niekoniecznie, ale już przy wyjściu wszystko się obróciło o 100 stopni i to Kasia wyszła z wielkim uśmiechem na ustach :)). Tiger to sklep gdzie możesz kupić praktycznie wszystkie cuda, które może Ci się przydadzą a może i nie ;)) Ja kupiłam ręcznik złożony w serduszko, notesik którego okładką jest tabliczka czekolady, Kasia kupiła kolorowe papierowe rurki .. i inne cuda. Sklep polecamy mieści się na Jana Pawła II zaraz po drugiej stronie niż Dworzec Centralny. 

Potem było coś na co ja czekałam czyli Parnik, warszawski bar z pierożkami dim sum, których smak pamiętam do dzisiaj po jednym z wyjazdów do USA. No, ale cóż Warszawa to nie USA .. i niestety zawiodłyśmy się strasznie. Pierogi rozgotowane, bez smaku.. szkoda .. jedynie warzywne przystawki były obłędne i glony i ostre ogórki. 

parnik warszawa

Potem spotkałyśmy się z Izą Pyzą i razem wybrałyśmy się na spacer do mojej ukochanej Hali Mirowskiej, gdzie kupić można wszystko, potem kawa plotki, oj miło spędzony był to czas ! 

A potem już był czas żeby pojechać na warsztaty do studia Food Lab na drugim końcu miasta ;). 

I love beer

Z Kasią byłyśmy w grupie która przygotowywała : 

foodlab

Z tego menu miałyśmy szansę spróbować boczku .. boski, oj boski powiem Wam i pierś z kaczki na chrupko … dlaczego tylko tyle ? bo warsztaty się przeciągnęły a nasz pociąg na nas czekać nie chciał, szkoda wielka, bo menu w pozostałych dwóch grupach też zapowiadało się fantastycznie !

 

Było znakomite jedzenie, wyniosłam wiedzę i zapiski o rodzajach piw, jak są przygotowywane, czym się różnią. 

 

Warsztaty zostały organizowane przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie.

2 myśli na temat “Love beer to warsztaty z piwem w roli głównej

  1. Zazdroszczę Wam Tych spotkań, mi jakoś trudno wybrać się do stolicy :( Szkoda, że pierożki się nie udały, ale najważniejsze są spotkania i miłe wspomnienia :D

Możliwość komentowania jest wyłączona.