Na noże starcie na charaktery i przepisy w serialowym hicie – Książka na niedzielę

Na noże czyli starcie na charaktery i przepisy w serialowym hicie. 

na-noze-okladka

Na noże to tytuł serialu stacji TVN, który emitowany był w jesiennej ramówce 2016 roku. Serial jak sama nazwa wskazuje kręci się wokół tematyki gotowania ;) tak jak i książka.

W książce znajdziemy tajniki powstawania produkcji, czyli o serialu od kuchni. W ostatniej części książki znajdziemy przepisy na dania pochodzące z serialu. 

Książkę rozpoczyna część  o podtytule ” Z planu ” i tu otwierają się drzwi na plan zaczynamy od poznania Doroty Chamczyk producentki serialu która mówi tak : Po wyprodukowaniu pięciu serii serialu medycznego „Lekarze” myślałam, że nie może już być nic bardziej skomplikowanego. Ale, owszem, może – to serial kulinarny. 

Na kolejnych kartach książki poznajemy myśli innych osób zaangażowanych w ten serial. Wszystko okraszone jest dużą ilością zdjęć oraz informacji o tym jak ekipie pracowało się przy powstawaniu serialu. 

na-noze-stramowski

Kolejna część to przepisy i tu znajdziemy takie przepisy jak : jajko w koszulce z blanszowanym szpinakiem i chipsami z pancetty, jajecznica z truflami na maślanej chałce, raviolli ze ślimakami, creme brulle. Same pyszne i smaczne dania. 

na-noze-przepis

Książka na pewno zadowoli wszystkich fanów serialu. A już niedługo kolejny sezon. 

 

Na noże 

Starcie na charaktery i przepisy w serialowym hicie 

Edipresse 2016, stron 206

twarda oprawa

cena 49.90