#NieMarnuj – zapraszam na bezpłatne warsztaty w Krakowie !

Tak, tak bezpłatne warsztaty dla Was od Nas – czyli od Organizatorów akcji #NieMarnuj.

#NieMarnuj to akcja  Radia Kraków i prowadzącej audycję Przystanek Kulinarny skierowana do nas wszystkich, do tych co nie lubią marnować.

#nieMarnuj

( zdjęcie Anna Wlezień )

 

Marnować powiesz, ale czego ? No jak to czego ? Jedzenia tego co kupujemy do domu w sklepie, przynosimy i o nim zapominamy. Następnego dnia marnujemy nasze pieniądze kupując znowu ten sam produkt – bo zapominamy że już go mamy. Marnujemy czas na kolejne zakupy, bo w tym czasie moglibyśmy w domu spędzić czas.

I co znasz to ? Popatrz, to tak jak ja do niedawna.

Do niedawna tak ! bo od kiedy zgłoszono się do mnie z propozycją udziału w tej akcji zaczęłam naprawdę bardziej myśleć w sklepie co kupuję. Widzę, już skutki drobnych kroczków, czyli np poranny brak wędliny w lodówce, bo źle założyłam wcześniejszą kolację – i poszło więcej. A wtedy wkracza kreatywność i kombinowanie z tego co jest na stole .. w lodówce. I wolę kreatywność niż wyrzucanie jedzenia jak go nie wykorzystam :( .

Przyjdź w sobotę do Radia Kraków i pogotujmy wspólnie, porozmawiajmy jak możemy małymi krokami zmienić nasze życie .. zaoszczędzić pieniądze. Czy warto ? Według mnie tak, a Ty jak sądzisz ?

Informacje jak się zgłosić :

Na to spotkanie trzeba wziąć… dobry humor i nic więcej. Udział w imprezie jest bezpłatny – na uczestników czekają niespodzianki – w postaci na przykład Pamiątek Smaku. Proszę się zgłaszać – adres przystanek@radiokrakow.pl – imię nazwisko numer telefonu – będziemy się z państwem kontaktować .

pasta_avocado

Zdjęcie powyższe to zdjęcie pasty, która zawładnęła moim serce a zrobiona z kilku składników, które szczerze .. nie wyglądały najlepiej ;)  Po przepis na to danie, zapraszam w najbliższą sobotę :)