Sezony Bistro Cafe – nowa inicjatywa w Krakowie

Sezony Bistro Cafe będą nowym miejscem na kulinarnej mapie Krakowa.
 
Niezwykłym miejscem bo prowadzonym przez Stowarzyszenie Parasol ( Stowarzyszenie Parasol od 2004 roku rozwiązuje i minimalizuje problemy społeczne obecne w naszym społeczeństwie). 
 
 
sezony cafe kraków
 

 
Co więcej Sezony będą miejscem ekonomii społecznej i cały wypracowany zysk będą przekazywały na cele statutowe Stowarzyszenia Parasol.
 
Prowadzona jest akcja crowdfundingową na portalu Polakpotrafi.pl – LINK
 
Celem zbiórki jest zakup niezbędnego wyposażenia lokalu, na które brakło finansowania: Krzesła i stoły, kanapy i fotele do Sezonów 7 000 złotych; Zgrzewarka gastronomiczna do Sezonów 3 000 złotych; Piec konwekcyjny do Sezonów 4 000 złotych; Lodówki i chłodziarki do Sezonów 7 000 złotych.
 
Idzie znakomicie! Pierwszy cel 7 tys. zł jest praktycznie osiągnięty. Pełna kwota którą chcemy zebrać to 21 tys. zł. czyli  jeszcze  trochę brakuje. Dzięki zebraniu całej kwoty Sezony będą mogły rozpocząć działalność stacjonarną oraz catering na przełomie czerwca i lipca.
 
 
 
Przyłączysz się? bo ja tak ! 
 
Powodzenia życzę Sezonom :) 
 

2 myśli na temat “Sezony Bistro Cafe – nowa inicjatywa w Krakowie

  1. Stowarzyszenie Parasol jest super! To nie jest ich pierwsza świetna inicjatywa. Bardzo popieram działania tego typu i trzymam kciuki za Sezony Bistro Cafe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.