Warsztaty fotograficzne w Krakowie

W zeszłą sobotę jak już wiecie [klik] uczestniczyłam w Warsztatach Fotograficznych z Leszkiem Szurkowskim zorganizowanych przez program promocyjny Doceń Polskie.

Zajęcia odbywały się w hotelu Swing w Krakowie, hotel bardzo sympatyczny, bardzo dobre [ duży wybór] śniadania.

Gdy weszłam do sali konferencyjnej czekał już na nas prowadzący czyli Leszek Szurkowski, czekały na nas identyfikatory i to co mój syn lubi najbardziej czyli notesy i długopisy.

Warsztaty zaczęły się od kilku słów od Organizatora czyli Marka z programu promocyjnego Doceń Polskie. Program daje certyfikaty jakości polskim dobrym produktom zgłaszanym przez producentów. Wśród nich jest też Masmal – sponsor warsztatów, producent naprawdę smacznego żółtego sera ( w składzie żadnego E ) oraz masła ( oj, dobre jest ).

Potem przyszedł czas na warsztaty, na początku Leszek opowiedział o sobie, o tym jak wg niego powinny powstawać zdjęcia do blogów.

A potem były warsztaty robienia zdjęć :

Warsztaty fotograficzne dla blogerów
Warsztaty fotograficzne dla blogerów

( mój aparat niestety nie bardzo nadaje się do robienia zdjęć we wnętrzach, ale jakoś tam sobie  poradziłam ).

Potem była przerwa na obiad, a zaraz po niej kolejna część warsztatów, gdzie było dużo o kompozycji, kadrowaniu.. aż przyszedł czas na zajęcia praktyczne na tarasie hotelu.

I tu się działo:

Kieliszek

 

rosół
rosół
Stylizacja potraw
Stylizacja potraw

oraz taka o to martwa natura

martwa natura

Warsztaty fajne, prowadzone na luzie, miło i sympatycznie. Widzę teraz robiąc kolejne zdjęcia, że bardziej zwracam uwagę na kompozycję, światło itp.

Organizatorom bardzo dziękuję za zaproszenia, było bardzo miło Was poznać.

Wszystkim których poznałam w trakcie warsztatów też bardzo dziękuję za wspólnie spędzony dzień i wieczór ;)

Mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych warsztatach :)

8 myśli na temat “Warsztaty fotograficzne w Krakowie

  1. Fantastyczne warsztaty z tego co czytam, ostatnio przejęliście Internet bo gdzie nie spojrzeć to relacja z tych warsztatów:) po zazdrościć takiej okazji. Pozdrawiam

  2. Cudownie byłoby się znaleźć na takich warsztatach. Dobrze wiem, że moje zdjęcia są dalekie od ideału więc chętnie dowiedziałabym się jak Ty paru rad i trików od profesjonalistów. Ach, rozmarzyłam się:-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.