Wino bezalkoholowe Merlot

Wino bezalkoholowe Merlot. 

wino bezalkoholowe

Wino bezalkoholowe Merlot, które ostatnio przyniósł nam listonosz trafiło na nasz stół. Podałam do niego sery camembert pokrojone w trójkąciki, jeden krowi a drugi przepyszny kozi, a do tego chrupki ryżowe z wasabi.

Goście wino zobaczyli i powiedzieli, że sok ..ale spróbowaliśmy wszyscy i okazało się, hmmm.. wino i to smaczne wino.

A teraz kilka zdań o tym winie:

Carl Jung Merlot to bezalkoholowe wino w 100% wyprodukowane z wysokogatunkowego szczepu Merlot pochodzącego z południa Francji. Posiada intensywną barwę oraz typowy dla tego gatunku harmonijny bukiet owoców, suszonych ziół i korzeni. Skórki winogron Merlot są cienkie, zatem wino ma niską zawartość tanin, w efekcie czego niską kwasowość i aksamitny smak. Doskonale pasuje do potraw z dziczyzny oraz półtłustych serów. Najlepiej podawać w temperaturze 15-17 °C.

Wina bezalkoholowe powstają w taki sam sposób, jak wina tradycyjne, natomiast potem usuwany jest z nich alkohol w specjalnie przygotowanym procesie dealkoholizacji.

Wina bezalkoholowe nie tracą smaku, aromatu i składników trunków, a jedynie uboższe są w kalorie :). To wino mogą pić kobiety w ciąży, dzieci mogą spróbować, kierowcy, możemy się go napić do obiadu a potem wsiąść w samochód. Czasami przydaje się taka alternatywa. Prawda ??

A dla Was mam fajną propozycję jeśli chcecie wypróbować to lub inne wino jest w ofercie wino białe, różowe i czerwone to zapraszam na zakupy i na hasło Kuchnia na wzgórzu dostaniecie 10% rabatu.

2 myśli na temat “Wino bezalkoholowe Merlot

Możliwość komentowania jest wyłączona.