Woda gazowana prosto z kranu ? Tak to możliwe !

Wyobrażasz sobie, że w pracy czy w domu możesz mieć gazowaną wodę prosto z kranu ? Uwierz da się ! 

Woda gazowana prosto z kranu ? 

woda gazowana prosto z kranu

Wyobraź sobie sytuację, którą dobrze znasz ..czyli zakupy w sklepie, kilka siatek z zakupami, dzieci pod nogami i jeszcze wodę trzeba kupić, wodę w zgrzewce. Udaje Ci się wszystko kupić, idziesz do domu a potem wypijasz wodę i musisz wyrzucić butelki po wodzie do segregowanych śmieci oczywiście ( !) zakrętki segregujesz też – to akurat jedyny pozytyw wody w butelkach:) Ile razy od kiedy mam w domu dozownik do wody Smile, wychodząc ze sklepu z odruchu chciałam kupić wodę.

Uff powoli wchodzi mi w nawyk nie myślenia o tym ! 

Zamawiasz odpowiedni dystrybutor wody, pracownik firmy przyjeżdża do Ciebie do domu, do pracy – podłącza wprost do rur z wodą i po chwili możesz się cieszyć wodą zimną lub gazowaną, albo gorącą. Ustawienie wody należy od Ciebie od twojego wyboru.

Korzystamy z podłączenia do wody z sieci wodociągowej, czyli pijemy kranówkę, ale kranówkę z gazem. 

Ile firm zamawia wodę w butlach do pracy ? czy to 0.5 litrowych, 1,5 litrowych czy wielkich 19 litrowych i po co ? Jak można podłączyć wybrane urządzenie do sieci wodociągowej i gotowe. Nie trzeba pamiętać o zamawianiu butli z wodą. 

Urządzeń do wyboru jest kilkanaście, większych, mniejszych. Do wyboru, do koloru jak to mówią, może być też opcja gorącej wody. 

Ja mogę Wam powiedzieć jeszcze kilka słów o urządzeniu Smile – jest ciche, nie słychać go gdy pracuje. Zajmuje troszkę miejsca na blacie, ale inaczej się nie da. Żeby nalać wodę należy podstawić szklankę, nacisnąć odpowiedni przycisk ( przyciski opisane po polsku ) temperatura otoczenia, gazowana, zimna, tak więc wybór jest. 

Podstawiasz szklankę naciskasz i od razu zaczyna się lać wybrana przez Ciebie woda. Gaz w tej wodzie utrzymuje się wg mnie dłużej niż w wodzie butelkowanej.

Tak to możliwe, a możliwe dzięki urządzeniom dostarczanym przez Aquasolution