Bajgle na śniadanie tylko w Krakowie, zapraszam

Gdzie zjeść śniadanie  w Krakowie ?  

Bajgle na śniadanie, oj zdecydowanie mówię tak !  

sniadanie-na-rynku-w-krakowie-gdzie-zjesc

Byłam kilka dni temu na śniadaniu prasowym w samym sercu Krakowa, czyli w Restauracji Sukiennice. 

Restauracji, która od niedawna serwuje śniadania. Śniadanie to mało powiedziane, serwują pyszne bajgle. Bajgle na słodko, bajgle na słono. Ja szczególnie polecam bajgla z burakiem gotowanym, serem dor blue, orzechami włoskimi, rukolą, kiełkami, miętą i oliwą – kosztuje całe 7 złotych za sztukę! 

bajgle-sniadanie-w-krakowie

 

Próbowaliśmy wielu rodzai, część z nich była specjalnie przygotowana dla nas, ale w karcie mają się pojawić już niedługo. 

Bajgle jedliśmy z pastą jajeczną, z rostbefem, z bekonem i jajkiem sadzonym, z oscypkiem po góralsku, grecki czyli z sałatką z fetą, z omletem i avocado, bajgiel z kiełbasą krakowską, no i na koniec z nutellą i bananami czyli słodyczy moc. 

gdzie-na-sniadanie-w-krakowie

Pysznie było ! Każdy z bajgli był pyszny, odkryliśmy też, że podgrzane bajgle na dodatek pysznie chrupiące się robią. A i jeszcze jedno bajgle są dostarczane codziennie od Piekarni Rafapol.  

A do wyboru są też śniadania w zestawach np. Hejnalisty, Sobieskiego, Lajkonika, są też koktajle takie jak Zielony Balonik czy Bananowy Song. 

Jeśli więc drogi czytelniku zastanawiasz się gdzie iść na śniadanie, już dłużej nie musisz idź do Sukiennic usiądź przy stoliku zamów bajgla do tego kawę lub sok, a zabierz kogoś ze sobą, bo ze specjalną ulotką drugie śniadanie gratis.

Usiądźcie, zamówcie i patrzcie na piękny krakowski rynek o poranku, na ludzi spieszących się do pracy, na słońce odbijające się w oknach krakowskich kamienic. Dobrze zacznijcie dzień. 

Śniadania są podawane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00 a w weekendy od 9.00 do 13.00. 

Smacznego ! 

Pysznie, po prostu pysznie ten pomysł się zapowiada. 

Restauracja Sukiennice 

Rynek Główny 3 

Kraków 

2 myśli na temat “Bajgle na śniadanie tylko w Krakowie, zapraszam

Możliwość komentowania jest wyłączona.