Gdzie zjeść w Międzyzdrojach 2022

Gdzie zjeść w Międzyzdrojach ?

gdzie zjesc w miedzyzdrojach

 

Ostatnio dane nam było spędzić cudowny urlopowy tydzień w Międzyzdrojach. Niebo błękitne, słońce, szum delikatnych fal. Czego można chcieć więcej ?

A no można – dobrego jedzenia ! My odkryliśmy takie trzy miejsca i te trzy miejsca chcę Wam dzisiaj polecić.

 

Na początek zacznijmy słodko, od gofrów. Gofry nad polskim morzem to tradycja, nigdzie nie smakują tak jak tu. My upatrzyliśmy sobie kawiarnię Goferek przy wejściu na molo. Wybór gofrów wielki, ja kocham z frużeliną wiśniową, J. z wszystkim co tylko może być, a nasza sunia Molly – samego jak na psicę przystało.

gofry w miedzyzdrojach

Gofry pyszne, wypiekane na zamówienie, chrupiące, gorące. Znakomite !

 

 

Drugie miejsce, które chcę Wam polecić to Wyroby Garmażeryjne Marysieńka ( Niepodległości 2/2e, 72-500 Międzyzdroje) – tu kupicie wyroby garmażeryjne, ale też i całe dania obiadowe. Dobre, domowe, w sensownych jak na Międzyzdroje pieniądze. Naprawdę polecamy !

 

 

Nie ma zdjęć żadnego dania ? Nie ma ! każde zjedzone zostało przez nas natychmiast wręcz. Jedliśmy żeberka jako danie dnia ( z ziemniakami i surówką ), gołąbka ( wielki i znakomity w cenie 5 zł ), jedliśmy pyszne pierogi i mielonego z ziemniakami i buraczkami. Wszystko było znakomite.

 

I na koniec Smażalnia, Wędzarnia – no cudo smakowe, ale przeczytaj : )

 

A na koniec miejsce przez nas najbardziej polubione w czasie naszego wyjazdu. Bar Smażalnia Wędzarnia MIZ-30 ( ul. Promenada Gwiazd 17 – czyli na samym końcu ulicy tam gdzie rybacy i inne knajpki ) . To tu zjedliśmy pyszną właśnie uwędzoną makrelę, genialne krewetki wędzone ( nie przeciągnięte, lekko doprawione .. ach ) . Naprawdę szczerze polecamy  !

 

Genialna zupa rybna :

 

zupa rybna międzyzdroje

 

czy bułka ze śledziem :

 

A do tego te wszystkie ryby wędzone i krewetki przez nich wędzone to złoto  !!

 

wedzona_ryba_miedzyzdroje_gdzie_kupic

 

Ach, pisząc to czuję te smaki, ten zapach w powietrzu i szczerze wrócę tam tylko jak będę mogła.