Jak zrobić wodę smakową do pracy ?

Jak zrobić wodę smakową do pracy ? Takie ostatnio zadano mi pytanie. Jak zrobić żeby wypijana woda smakowała… no jak .. 

woda smakowa

 

Hmm, odpowiedź jest bardzo prosta :) Wystarczą tylko ulubione owoce, limonka, cytryna i liście mięty.

Woda smakowa  

  • 1/2 cytryny 
  • 1/2 limonki
  • 1 brzoskwinia 
  • kilka liści mięty 
  • woda gazowana 
  • butelka / słoik

 

Do butelki / słoika ( czyli do tego w czym będziemy zabierać do pracy wodę ) wyciskami cytrynę i limonkę, dodajemy pokrojoną w plasterki brzoskwinię, dodać liście mięty, zalać wodą ( u mnie gazowana) zakręcić butelkę / słoik i zabrać do pracy. 

Całość przygotowania naprawdę zajmuje kilka minut. Rano spokojnie zdążysz to przygotować, a jeśli wolisz wieczorem to przygotuj wszystko, włóż do lodówki a rano zapakuj do torby :) 

Brzoskwinię możesz zamienić na inne owoce, np na nektarynkę, arbuza, poziomki, truskawki. Jak chcesz byle nie dodawać cukru, bo to nam zmieni naszą zdrową wodę.. w niezdrową ;)

woda smakowa jak zrobić

A w pracy do wody którą mamy np w szklance / karafce dolewamy po trochę naszej wody i w ten sposób robimy pyszną, naturalną wodę smakową bez żadnych E i cukru .. 

 

Proste a smaczne, prawda ? 

Możesz też zrobić taką wodę smakową w domu .. tu na zdjęciu z dodatkiem truskawek, cytryn i limonek pokrojonych w plasterki. 

 

lemoniada cytrynowa

Jedna myśl na temat “Jak zrobić wodę smakową do pracy ?

  1. Naprawdę super przepis na zdrową, naturalną wodę smakową, bez żadnych konserwantów, substancji słodzących, barwników i innych niezdrowych a nawet rakotwórczych świństw. Naprawdę to jest idealna opcja dla osób lubiących właśnie wody smakowe, jeśli woda smakowa to tylko ta i żadna inna. Genialna, nic dodać nic ująć.

Możliwość komentowania jest wyłączona.