Kasia Bosacka cudnie chudnie.. żegnaj pulpecie – recenzja

Kilka tygodnie temu dostałam książkę Kasi Bosackiej która cudnie chudnie. Przyznam się na wstępie książkę przeczytałam jednym tchem, w końcu to książka semi kulinarna ;).

 

pulpet

 

Książka zaczyna się od jakże mi dobrze znanych słów : Nazywam się Katarzyna Bosacka i jestem Anonimowym Żarłokiem. Kocham jeść, piec, gotować, smakować, podjadać i próbować. Oj, to zdanie w 100% o mnie .. kocham gotować, próbować, piec, smakować .. i czas się zabrać za siebie, bo nie długo 3 zniknie z mojej daty urodzin i chciałabym ten kolejny (;)) okres mojego życia zacząć zdecydowanie chudsza.

Książka podzielona jest na kilka rozdziałów pod takimi tytułami jak : Weź się w garść , Cierp i młot, strzeż się tych diet …

 

A potem już jest wszystko jasno powiedziane co jeść, czego unikać. Jak ćwiczyć, co jeść przed co po ćwiczeniach. Jak robić zakupy, co kupować czego unikać i tak dalej i tak dalej. Książkę muszę przeczytać jeszcze raz, tym razem z kartką i ołówkiem w ręce zapisując wszystko co ważne i co przyda mi się na mojej nowej drodze w odżywianiu.

Przepisy zaczynam próbować od jutra, więc w kolejnych dniach pewnie kilka z nich się tu pojawi.

Czy książkę polecam ? Zdecydowanie otwiera ona oczy na to co jemy i jak jemy. Na to, że się da .. że można się zmienić .. a czy mi się uda ? Obiecuję o tym napisać w październiku.

Książka :

stron : 128

cena: 29.90 zł

Wydawca : Publicat

logo

 

 

2 myśli na temat “Kasia Bosacka cudnie chudnie.. żegnaj pulpecie – recenzja

  1. Widziałam kiedyś program o tym tytule :) Bardzo fajnie zrobiony :) A w książkę chyba się zaopatrzę z ciekawości :) Zwłaszcza, że cena bardzo przystępna :)

    Pozdrawiam serdecznie :)

  2. tak, program też oglądałam .. na jego „podstawie” jest książka :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.