Kaszanka czy biała kiełbasa co wybierasz ?

Kaszanka czy biała kiełbasa co wybierasz ?

kaszanka-kiszona-kapusta-przepis

 

Kaszanka czy biała kiełbasa, co wybierasz? Takie pytanie padło u nas ostatnio przed obiadem, a zaraz potem, ale czy muszę wybierać ? Nie, no nie musisz w naszym Instant Vortex VersaZone Air Fry zmieści się jedno i drugie i jeszcze kulki ziemniaczane. Tak tak, nasza szuflada jest mega pojemna, bo mieści aż 8,5 l.

Tej soboty, za oknem po raz pierwszy pojawiło się słońce i od razu zapragnęliśmy dań z grilla. Akurat mieliśmy kaszankę i białą kiełbasę. I tak powstało to danie, szybkie i znakomite oraz pełne smaku.

 

Kaszanka czy biała kiełbasa

  • 1 kaszanka
  • 2 białe kiełbasy
  • 30 dkg kapusty kiszonej
  • 2 łyżki miodu od UleUli
  • świeżo mielony pieprz
  • folia aluminiowa
  • pół opakowania kulek ziemniaczanych

Jako, że moja kapusta była bardzo sucha, przełożyłam ją na patelnię i podlałam wodą i podgotowałam przez kilka minut, aż kapusta zmiękła.

Rozłożyłam kawałek folii aluminionwej na nią położyłam kapustę kiszoną, potem łyżkę miodu, porządną ilość świeżo mielonego pieprzu i na to kaszankę w jednej paczuszce i białą kiełbasę w drugiej.

Zawinęłam porządnie ułożyłam w urzadzeniu i wstawiłam na 191 C na 10 minut. W połowie czasu dodałam ziemniaczane kulki, a na sam koniec ustawiłam urządzenie na 200 C na 8 minut. Kulki wyszły chrupiące, kaszanka i biała kiełbasa pięknie się upiekły, kapusta z miodem i pieprzem – ach delicje.

 

kaszanka-airfryer-przepis

Szybko zrobiony obiad, nic w sumie do umycia nie było, szybciej niż z gazowego grilla. Wspaniale.

 

Jeśli chciałb_ś mieć takie urządzenie zakupić je możesz na stronie Mocsokow.pl ze zniżką 10 procentową, na hasło kuchnianawzgorzu .

 

Wpis powstał w ramach współpracy barterowej ze sklepem MocSokow.pl, link jest linkiem afiliacyjnym.

 

Inne przepisy z wykorzystaniem tego urzadzenia :

Genialny rostbef – link