Kocham zakupy !

Kocham zakupy, ale takie z promocyjnymi cenami, zniżkami, kuponami obniżającymi ceną. Czekam co roku na wyprzedaże, coraz częściej są to wyprzedaży rzeczy przydatnych w domu. Nie lubię i to bardzo wydawać pieniędzy na rzeczy w pełnej cenie tak mam i już.

Ostatnio Weltbild zamykał ( już ponownie otworzył ) swoją księgarnię w Krakowie, wybrałam się tam ze znajomą i wykupiłyśmy jedną trzecią sklepu. Ale to były książki przecenione o 50% i więcej .. nabyłam Wypieki A. Manning, Kulinarne wyprawy Jamiego, Grillowanie na węglu drzewnym, Mięsa najlepsze potrawy i marynaty A. Manning i jeszcze kilka innych. Wiecie jakie to miłe uczucie zaoszczędzić ponad połowę kwoty w portfelu a przy okazji wyjść z takimi cudnymi książkami pełnymi inspiracji? Jeśli nie wiecie, to dużo tracicie;) .

cuppon

Ale ostatnio zostałam poinformowana o takim portalu jak Cupon Nation, gdzie też można otrzymać kupony zniżkowe lub informacje o przecenach, wyprzedażach w sklepach. Informacje o wyprzedażach i kupony są bezpłatne. Teraz jest informacja o Tchibo i o tym że na ich stronie jest wyprzedaż kulinarnych przydatnych sprzętach. Kuponów jest multum i na odzież i na kawę i na rejsy statkiem . Czego chcieć więcej jak się ma wszystko w jednym miejscu. Ja polecam J Obsługa portalu jest banalnie prosta, wyszukujemy dany sklep, klikamy, pobieramy bezpłatnie kupon, realizujemy w danym sklepie, kupujemy, płacimy i już Szybko i sprawnie i to bez ruszania się z domu.

A Wy lubicie takie zakupy ? Co kupiliście ostatnio ?