Konkurs filmowy – Niebo w gębie

Konkurs filmowy dla Was, z okazji premiery filmu Niebo w gębie. Ja pójdę na premierę, a Wy jeśli zostawicie komentarz pod tym wpisem z tytułem Waszego ulubionego filmu to dla 3 osób mam prezent w postaci filmu DVD ” Przepis na miłość” .

A teraz kilka słów o filmie na który wybiorę się ja i już nie mogę się go doczekać:

Film Niebo w gębie,  inspirowany jest prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicyHortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej i dzięki swojej sile charakteru, Hortense jednak szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca prezydenta. Na szczytach władzy czeka na nią jednak wiele pułapek…

 

Zapraszam do zostawiania komentarzy :)

 

Termin trwania konkursu: 3.12.2012 – 7.12.2012. W dniu 8.12.2012 podam Zwycięzców, sponsorem nagród jest Best Film i Sponsor rozsyła nagrody. !

 

 

25 myśli na temat “Konkurs filmowy – Niebo w gębie

 1. Jest ich sporo, ale z przyjemnością zawsze wracam do „Co się wydarzyło w Madison County” :)

 2. Love Actually- pierwszy wpadł mi do głowy, może przez wkradającą się świąteczną atmosferę:)

 3. Film, który obejrzałam z dużym opóźnieniem na dvd i zrobiła na mnie fajne wrażenie to Julia&Julia. Meeryl Streep mogłabym jeść łyżkami :)

 4. Mój ulubiony film To: Julie i Julia… który zainspirował mnie do prowadzenia własnego bloga…
  Pozdrawiam
  Majka11

 5. Pretty Woman z olsniewajacym usmiechem Julii Roberts!!!! :) Uwielbiam! :)

 6. no i ja mam nie lada problem, bo z wieloma filmami wiąże mnie sympatia i silne emocje… Ale podam tytuł świetnego filmu, który jest dość ciężki ale poruszający, ostatni jaki widziałam w kinie ;)

  Anna Karenina

 7. „Diabeł ubiera się u Prady”, :Psy” i „Julie i Julia” – trzy filmy, które oglądałam milion razy i jeszcze mi się nie znudziły.,

 8. Julie i Julia na samo wspomnienie robię głodna zarówno filmu by ponownie obejrzeć jak i fizycznie a drugim takim filmem jest Ratatuj na tą bajkę zawsze znajdę czas po niej zawsze nabieram ochoty na gotowanie.

 9. Dla mnie zawsze ukochanym filmem był „Braveheart – Waleczne serce” i to nie tylko z powodu szkockich pośladków Mela Gibsona;)
  Odkąd jednak na ekranie zobaczyłam inne bijące serce – to tuż pod moim, mam swój nowy typ. Czekamy właśnie na happy end:)

 10. Jest wiele tych „ulubionych”, ale pierwszy film jaki przyszedł mi na myśl to ostatnio oglądany „Atlas Chmur”. Ciągle jestem pod jego wrażeniem…

 11. „To skomplikowane” ze wspaniałą Meryl Streep. Film zabawny, rodzinny i wyrafinowanie smaczny ;-)

 12. American Beauty – niby piękno w tytule, ale opowiada o jego całkowitej przeciwności, piękny i mądry film, który zachwyca pod każdym wzgledem, dla mnie jest to arcydzieło kinowe! :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.