Krakowskim targiem czyli zaproszenie

Zapraszam na kulinarną imprezę w Krakowie, ja tam będę też gotować i częstować Was moimi daniami, poniżej informacja o imprezie. Zapraszam serdecznie !

KRK

Aktywnie i ze smakiem, a przy tym również w „handlowo-kupieckiej” konwencji na kazimierskim Plac Nowy w Krakowie odbędzie się „Festiwal placów targowych Krakowa „Krakowskim Targiem” w sobotę od 15.30 do 19.00.

Na gości czekają degustacje, możliwość skosztowania a także zakupienia wyjątkowych produktów regionalnych i wyrobów rzemieślniczych.

Krakowskie place targowe: z tradycjami większymi niż markety i dyskonty- bo zaopatrywały się na nich już nasze prababki, przyjazne – bo zawsze można pogadać o życiu i pogodzie z zaprzyjaźnionym sprzedawcą; zdrowe – bo nie dość, że oferują świeże produkty, to zakupy na nich są zawsze okazją do spaceru na świeżym powietrzu.

I to właśnie na świeżym powietrzu odbędzie się festiwal Krakowskim Targiem. W sobotnie popołudnie, od godziny 15:30,na Placu Nowym prezentować się będą kupcy z sześciu targowisk położonych w centrum Krakowa: Starego i Nowego Kleparza, Rynku Dębnickiego oraz placów: pod Halą Targową, na Stawach oraz oczywiście – Nowego. Jednak ci, którzy spodziewają się w ramach prezentacji zwykłych wystaw czy prelekcji, będą zaskoczeni. W placach będzie można… zasmakować.Program imprezy obejmuje bowiem przede wszystkim degustacje prowadzone przez kupców i restauratorów czy pokazy gotowania na żywo w wykonaniu krakowskich blogerów kulinarnych oraz uczestników czołowych telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej. Będzie też element współzawodnictwa i rywalizacji: kulinarny pojedynek pomiędzy drużyną kupców a blogerów. Mimo różnorodności smakowitych atrakcji, publiczność festiwalu nie musi się obawiać ryzyka nadmiaru kalorii. Będzie je można bowiem spalić biorąc aktywny udział w przygotowaniu niezwykłego lodowego deseru. Aktywny udział to w tym przypadku dosłownie fizyczna, ruchowa aktywność, która zapewni rozgrzewkę nawet w przypadku chłodnej, jesiennej aury.

„Krakowskim targiem”Festiwal placów targowych Krakowa
12 października 2013: Plan Imprezy:

Gra miejska na krakowskich targowiskach – godz. 10.00 – 15.00
zgłoszenia: www.grymiejskie.krakow.pl
Festiwal „Krakowskim targiem”, Plac Nowy, start godz. 15.30 – 19:00

Krakowskim targiem zaproszenie

2 myśli na temat “Krakowskim targiem czyli zaproszenie

  1. Zbyt rzadko do Ciebie zaglądam … okazuje się , że nie wystarczy raz na jakiś czas przeczytać wszystkie Twoje nowe wpisy … gdybym zaglądała częściej nie przegapiłabym ciekawych imprez w Krakowie … ech :(

Możliwość komentowania jest wyłączona.