Metamorfoza finał i podsumowanie

Metamorfoza dobiegła końca, co nie znaczy że moje odchudzanie też .. o nie !

Wróćmy do dnia finału, o 19.00 stawiłyśmy się w Kruczek Hair Concept, gdzie zostałyśmy uczesane. Mój kolor po kolejnym dniu mycia niestety nie uległ zmianie jest rudy .. miał być stonowanym blondem .. nie udało się.

Najlepiej wg mnie na metamorfozie fryzjerskie wyszła Agnieszka, która przed wizytą w KHC zafarbowała włosy u innego fryzjera na szybko, tu tylko cięcie, lekka zmiana koloru i super.

Mnie cięcie wykonano delikatne ..a mówiłam że może być ostrzej, ale panowie fryzjerzy postanowili inaczej i wyszło jak wyszło. Czyli zmiana jest .. ale do metamorfozy jej daleko.

Potem cudny makijaż w wykonaniu Małgosi, której usługi serdecznie polecam! Sama zamierzam korzystać z jej usług , niedrogo, bardzo profesjonalnie i sympatycznie.

A potem przejazd do klubu Shine ( bardzo fajne miejsce – ale część VIP gdzie muzyka nie rozwala bębenków no i muzyka za czasów mojej młodości ;) czyli lata 80-90 ).

Potem przebranie się w sukienkę od firmy Click ( jedyna sukienka w której na przymiarkach nie wyglądałam jak w worku, który dodawałby mi kg ). W sukience czułam się super, naprawdę !

Potem pokaz modelek, wyjście Anety i Agnieszki i na koniec moje .. pierwszy raz od wieków w szpilkach, krótkiej sukience. Nogi mi się trzęsły, grunt że zdjęcia tego nie oddają. :)

Wygrała Agnieszka – zasłużenie fryzura bomba i reszta też.

metamorfoza finał

Podczas trzy miesięcznych zajęć w klubie Fitness Młyn na Przemysłowej, pilnowania diety ( zdarzały się odchylenia ..ale wracałam na przetarty szlak ) w NaturHouse – zgubiłam 9 kg !

 

Zamierzam chudnąć dalej, stosować się do diety .. jeszcze 20 kg przede mną, ale wierzę, że mi się uda. Co jakiś czas będę pisać o mojej diecie, będą pojawiać się przepisy light :)

 

A teraz przyszedł czas podziękowań dla Natalii organizatorki konkursu, właścicielki serwisu Be-stylish.pl – Natalio dziękuję, że przyszedł Ci do głowy takie pomysł na metamorfozy w Krakowie, dzięki Tobie zgubiłam kg, czuję się zdecydowanie lepiej.

Dziękuję !!! 

 

12 myśli na temat “Metamorfoza finał i podsumowanie

  1. Twój nowy kolor włosów jest cudowny, chciałabym taki bardzo, ale moja fryzjerka nie jest przekonana!

  2. Nic, tylko podziwiać za chęć zmiany, za motywację i dążenie do celów! Wyglądasz super! :)

  3. on, na tym zdjęciu jest przekłamany .. mam zdecydowanie jaśniejsze włosy .. i nie takie ;)

  4. ten kolor co mam na włosach nie jest taki jak tu .. tu jest przekłamany ..

  5. Ulla, genialne :) Kiedy się tak zaprezentujesz w pracy? Może zdezorganizować pracę biura, ale co tam … :D

Możliwość komentowania jest wyłączona.