OKO na Kraków – już w tą sobotę, przyjdź !

Już w sobotę będzie dobra okazja, aby zwiedzić przepiękne wnętrze hotelu Puro na Kazimierzu, ponieważ  wypełni się ono artystami, designerami, rzemieślnikami oraz kucharzami związanymi z Krakowem.

OKO na Kraków – już w najbliższą sobotę.

 

oko-na-krakow

 

OKO na Kraków to spotkanie organizowane przez magazyn USTA w kooperacji z siecią hoteli PURO. Tym razem będziemy mogli się spotkać z artystami w niedawno otwartym hotelu Puro na ulicy Halickiej.  Cykl imprez „OKO na…” już od ponad trzech lat podróżuje po Polsce.

Ludzie, miejsca projekty

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Ponieważ  odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp.

22 września w będzie można w pięknych i przestronnym hotelu spotkać najciekawszych naszym zdaniem krakowskich designerów, rzemieślników, kucharzy i artystów. Ten dzień upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami. Będą z nami najciekawsze krakowskie restauracje, inicjatywy, projekty.

W spotkaniu uczestniczyć będą najciekawsze krakowskie restauracje, inicjatywy, projekty. Do zobaczenia!

PLAN DNIA:

12:30 – 14:30 „Domowy barista” – warsztat parzenia kawy metodami alternatywnymi (wstęp płatny, 40zł / osoba, zapisy biuro.blossom@gmail.com)

14:00 – 15:00 Małopolska Karta Wód – tasting wód z Małopolski (wstęp wolny)

15:00 – 16:00 Spotkanie z krakowskimi twórcami, ilustratorami, artystami (wstęp wolny)

16:00 – 18:00 Warsztat „Łapacz snów” – stwórz z nami łapacz snów: powieś go nad swoim łóżkiem lub podaruj osobie,
o którą się troszczysz (wstęp płatny, 150zł / osoba, zapisy aniatosta@gmail.com)

16:00 – 18:00 Cupping kaw z krakowskiej palarni Coffee Proficiency (wstęp wolny)

17:00 – 19:00 Herbatka w „Tygodniku Powszechnym” – spacer po redakcji (wstęp wolny, zapisy apanasik@ustamagazyn.pl)

Przez cały dzień otwarte, bezpłatne warsztaty z kaligrafii „Papier zamiast maila. Napisz tradycyjny list”

 

WYSTAWCY:

Mateusz KołekPat GuzikWzorowe TowarzystwoBlossomMimoza Flower Atelier KrakowCharlotteFreeme YogaHalicka Eatery&BarAlba1913 Healthy is Beautiful,ShalimovPola Zag JewelleryUnikke DesignO JEJUPapierniczeniKOPIBOHOTaftyliMałopolskaKunsztstorenatalia siebuła

Patroni Medialni: USTACo Jest Grane24Krakow FoodieHave a Bite Kraków