Papirus z Winiary – test produktu

Ostatnio po powrocie z krótkich wakacji czekała na mnie paczka od Winiary. Paczka niespodzianka, bo niespodziewana a w niej patelnia Tefal, kupon na zakupy do Tesco i opakowanie z nowym produktem czyli Papirusem w trzech kompozycjach smakowych.

Dzieci pojechały na wakacje a ja z J. zabraliśmy się za testowanie.

Winiary Papirus

 

Kupiliśmy pierś z kurczaka i zaczęło się.

Wybraliśmy Papirus z czosnkiem i przyprawami. Pierś została umyta, pokrojona i ułożona na papirusie, który wysypany jest od wewnątrz przyprawami. Na patelnie nie dajemy tłuszczu, tłuszcz już jest w przyprawach.

Winiary Papirus

Z każdej strony został przypieczony na patelni po 5 minut wg instrukcji i powiem Wam, że wyszło pyszne, soczyste i smakowite mięso.

dla mnie niestety trochę za słone, ja używam zdecydowanie mniej soli.

Winiary Papirus

Całość podałam z warzywami uduszonymi na patelni. Był to bardzo smaczne razem.

Rozdałam też Papirus znajomym chciałam znać ich zdanie i .. same dobre opinie, że mięso smaczne ( no może trochę za słone ) ale przede wszystkim kurczak bardzo soczysty i smaczny.

Polecam do wypróbowania. Produkt sprawdzić się w trakcie wyjazdów ( tu smażony na kuchence turystycznej ;) ), na szybki obiad po powrocie z pracy. Ja, polecam.

Więcej na ten temat na stronie Winiary.pl

8 myśli na temat “Papirus z Winiary – test produktu

  1. Kompozycja ziół super, mięso smaczne i soczyste ale dla mnie odrobinę za słone.
    Dodatkowy plus za to, że nie trzeba dodawać żadnego tłuszczu!

  2. dla nas także bardzo smaczne. jesteśmy uzależnieni od drobiu, a zwłaszcza mój mąż. On pochwalił, a rzadko musie to zdarza;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.