Pokaz kulinarny w Leroy Merlin Bonarka Kraków

Ostatnio wraz z Agnieszką z bloga Z widelcem po Krakowie przeprowadziłyśmy pokaz kulinarny, przeczytajcie jak to było.

Pokaz kulinarny, wspomnień garść. 

pokaz kulinarny Krakow

Pokaz kulinarny w Leroy Merlin Bonarka Kraków, przeprowadziłam wraz z Agnieszką z bloga Z widelcem po Krakowie w dniu 30.04.16.

Przybyłyśmy do Leroy Merlin w godzinach przedpołudniowych ze wszystkimi składnikami potrzebnymi do przygotowania trzech sałatek. Trzech sałatek z których każda może być spakowana do pojemnika na lunch i zabrana do pracy. Pokazywałyśmy klientom Leroy Merlin, że to naprawdę proste i szybkie w przygotowaniu pomysły na pyszny, niedrogi  i zdrowy lunch do pracy. 

Przygotowałyśmy trzy sałatki :

Pierwszą z nich już znacie z mojego bloga Sałatka do pracy .

Drugą była sałatka z tuńczykiem – składniki to: tuńczyk w sosie własnym z puszki, pomidorki koktajlowe pokrojone na ćwiarteczki, mieszanka sałat, prażone pestki dyni i jajka na twardo. Sos składał się z musztardy francuskiej i oliwy z dodatkiem pieprzu i odrobiny soli .

Trzecia sałatka to Tabbouleh czyli sałatka z kuskusem. Składniki sałatki to : kuskus – zalany gorącą wodą, ciecierzyca z puszki, suszone pomidory zalane oliwą, oliwa z suszonych pomidorów, zielone oliwki, pietruszka zielona, świeża mięta, prażone pestki dyni, sok z cytryny i pieprz. 

tabouleh sałatka z kuskusem

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko w dziale kuchni. Zniknęło ponad 200 porcji sałatek :) 

Dziękujemy za wszystkie miłe rozmowy na temat jedzenia, Państwa spostrzeżeń dotyczących pakowania sałatek do pracy, sosów do sałatek :) 

Do zobaczenia !