DLA STUDENTÓW Konkurs ” Natalia Honorata Witalna”

Moi Drodzy mam dla Was informację o bardzo fajnym konkursie. Jeśli studiujecie dietetykę, albo jesteście absolwentami tego kierunku, to konkurs właśnie dla Was. To doskonały start w Waszej drodze kariery. Myślę, że gra jest warta świeczki….

Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestle „Natalia Honorata Witalna” skierowany jest do osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i realizowany jest w ramach strategii Nestle Nutrition, Health & Wellness (NHW), popularyzującej prawidłowe żywienie, zdrowy tryb życia, oraz dobre samopoczucie.

Projekt ma dwa główne cele:

Po pierwsze, wsparcie studentów i absolwentów nauk żywieniowych i zapewnienie im łatwego startu na drodze do ich przyszłej kariery zawodowej.
Po drugie, wsparcie uczelni w realizacji jej projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów w konkursie otrzyma grant naukowy w wysokości 15000 zł.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. Za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, pomoże im wirtualna postać, bohaterka I i II edycji konkursu – Natalia Honorata Witalna.


Na autorów najlepszych prac czekają:3 staże w Nestle
udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. żywienia Nestle, a także odczyt na konferencji autorskiej prezentacji
szkolenie z autoprezentacji, poprowadzone prze agencję Synertime
Partnerami projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEENa więcej informacji odpowie Wam Natalia Honorata Witalna

Plakat_konkursowy