TASTED Catering Kraków – opinia, zobacz bo warto !

Szukasz cateringu w Krakowie ? Przeczytaj moją recenzję. 

Tasted Catering Kraków – opinia osoby która jadła ten catering przez cały tydzień :)

 

tasted catering Kraków

 

 

Pewnego dnia odezwała się do mnie pani Kaja z Tasted Catering Kraków z pytaniem czy nie chciałabym żeby mnie karmiła przez tydzień. Karmiła oczywiście po przez przywożenie mi do pracy lunchów. Hmm, pomyślałam przetestujemy :)

Dostałam menu, żeby wiedzieć co mnie czeka w tym tygodniu. 

menu-tygodniowe-tasted-krakow

I tak to pani Kaja pewnego dnia w okolicach godziny 12.00 zadzwoniła, że czeka w recepcji budynku i przywiozła mi pierwszy obiad :) Żeby mnie rozpuścić do końca i utuczyć ;) przywiozła mi pełny zestaw dnia na poniedziałek. 

tasted-catering-krakow

I szczerze podzieliłam się ze znajomymi w pracy, naleśniki były pyszne delikatne ( do tej pory pamiętam ich smak ). Curry pyszne, a zupę którą zabrałam do domu, porwały mi moje dzieci i oceniły, że genialne. 

Takie dania które najbardziej pamiętam to wieprzowina po tajsku, pikantny kebab (!) czy sałatka z tuńczykiem – a ja za sałatkami z tuńczykiem nie przepadam ;) 

I tak każdego dnia, co danie to pyszne smaki, dobrze doprawione, pięknie ułożone w pojemniku. Po prostu smacznie i dobrze zrobione porządne jedzenie. 

dobry-catering-krakow

Koszt takiego obiadu zupa + drugie danie to 20 zł, jedzenie dostajemy ciepłe i pyszne. Czy można chcieć czegoś więcej od cateringu do pracy ? 

Oj, uwierzcie mi chyba nie ! Znam kilka firm które dowożą jedzenie do pracy .. i jeśli mogłabym chciałabym mieć tak różnorodne menu i tak podawane jedzenie. 

 

Ja serdecznie polecam ! 

 

Jedna myśl na temat “TASTED Catering Kraków – opinia, zobacz bo warto !

  1. Brzmi super, chyba sama spróbuję. Dieta pudełkowa zawsze kojarzyła mi się z udziwnionymi posiłkami i dużymi cenami. A tu proszę, niespodzianka. Chyba zacznę szukać firmy w swoim mieście :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.