Twój Kucharz – lipcowe warsztaty kulinarne

W piątek 26.07 byłam na kolejnych warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Bartka i Anię pod nazwą Twój Kucharz na Konfederackiej 4 w Krakowie. O miejscu i pierwszych warsztatach mogliście już przeczytać tu.

 

Menu tych warsztatów było następujące:

twój kucharz

 

I wszystkie dania przygotowywaliśmy sami od podstaw w 5 osobowej drużynie. Było wesoło, głośno, smakowicie po prostu rewelacyjnie jak na upalny piątkowy wieczór.

Kilka zdjęć zatem :

kalmary

 

Na pierwszy rzut poszły kalmary – dobre nie gumiaste, robiliśmy je w dwóch porcjach, druga zdecydowanie lepsza (ostrzejsza ) ale i tak przegrzebki z poprzednich warsztatów wygrywają u mnie :)

filetowanie dorady

Tu Bartek uczy nas jak szybko i sprawnie zrobić filety z dorady. Próbowałam w domu i już wiem chyba wszystko;)

Następnie Mira pokazała nam jak przygotować makaron tajski z indykiem i sosem teryiaki,  który chwilę później przygotowywaliśmy sami.

 

Niestety ja musiałam uciec już do domu, bo warsztaty jak zwykle trwały dłużej niż było to zakładane ( i chwała za to organizatorom ).

zdje

 

Jednym zdaniem taka kolacja za takie pieniądze ( 120 zł ) jest tego warta w 100%, doliczam oczywiście atmosferę, możliwość poznania kolejnych pasjonatów gotowania. Genialnie !

 

4 myśli na temat “Twój Kucharz – lipcowe warsztaty kulinarne

  1. oj, biedny Bartek chyba mu nie zapomnicie tego nigdy :) Było cudownie czekam na kolejne warsztaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.