Wypij szklankę pysznego soku już dzisiaj ! Światowy Dzień picia soku !

Dzisiaj obchodzimy światowy dzień soku. 

światowy dzień soku

Uwielbiam powolne początki dnia, dlatego też wstaję w lecie koło 5:20 kiedy wszyscy w domu jeszcze śpią, a ja spokojnie mogę zjeść śniadanie, poczytać książkę, wypić szklankę soku. Dobrze rozpocząć dzień, spokojnie i leniwie. Nabieram siły na cały dzień.. starcza mi jej prawie na cały dzień ;)

 

A w ciągu dnia stres, przemęczenie, pęd .. nie zawsze pozwalają na ominięcie czekoladki, żelka, czy kawałeczka ciasta. A możemy wtedy sięgnąć po sok .. sok w 100% przygotowany z owoców. Ja uwielbiam soki owocowe, ale tez bez dodatku cukru i szczerze nie wiedziałam że jedna szklanka soku to 1 z 5 porcji owoców, które powinniśmy zjeść w ciągu dnia. Dlaczego więc nie połączyć pysznego z pożytecznym. Zamiast cukierka szklanka soku. 

 

 

Sok to przede wszystkim produkt naturalny, otrzymywany ze świeżych, chłodzonych lub mrożonych warzyw lub owoców. Zgodnie z prawem zabronione jest dodawanie do niego jakichkolwiek sztucznych substancji – konserwantów, barwników, czy aromatów nie pochodzących z owocu z jakiego został sok zrobiony. Do soków owocowych zabronione jest dodawanie jakichkolwiek cukrów” – podpowiada dietetyk.

 

sniadanie_tymbark

 

To co dzisiaj jest światowy dzień picia soku,  ja wypiłam szklankę soku pomarańczowego Tymbark do śniadania, polecam też Tobie tak zacząć dzień. 

Soki Tymbark pakowane są w pudełka czy butelki, te łatwo możemy zabrać ze sobą do pracy czy na wycieczkę. 

A może i Ty przyłączysz się do mnie i  razem  dzisiaj wypijemy szklankę soku Tymbark?

 

:) 

 

 

 

Jedna myśl na temat “Wypij szklankę pysznego soku już dzisiaj ! Światowy Dzień picia soku !

Możliwość komentowania jest wyłączona.