Blender Philips HR1645/00 – recenzja

Otrzymałam do testów blender Philips hr1645, gdy tylko dotarł zaprosiłam do testu moje koleżanki z pracy. Każda z nas zaproponowała jakąś potrawę.
 
philips1-horz
 

 
Na testy umówiłyśmy się w piątek o poranku i w ciągu 25 minut powstały następujące dania :
Koktajl owocowy z avocado i jogurtem
 
phi_sok-horz
 
Przygotowując powyższe potrawy wykorzystałyśmy wszystkie akcesoria dołączone do blendera hr1645. Akcesoria bardzo przydatne i ułatwiające prace przy miksowaniu, ubijaniu czy rozdrabnianiu. A co równie ważne starannie wykonane, wszystkie części do siebie pasują, łatwe w myciu – zajmuje to tylko chwilę. Łatwe w użytkowaniu, wszystko jest zrobione intuicyjnie, wiadomo od razu co z czym połączyć. 
 
phi_tofu1-horz
 
Koleżanki jak i ja byłyśmy zadziwione że tylko 25 minut starczyło na rozpakowanie niezbędnych produktów, rozpakowanie blendera, przygotowanie dań, mycie blendera jak i  zapakowanie go,  nie mówiąc o tym, że w międzyczasie próbowałyśmy dań, sprawdzałyśmy każda po kolei jak działa blender, jak miksuje, jak ubija. 
 
phi_ciasto-horz
 
Blender spisał się na 100 % a w naszych głowach już powstają pomysły na kolejne potrawy które mamy nadzieję wraz z blenderem Philips hr1645 przygotować w kolejne piątki :)